article banner

Звіт про прозорість

У цьому Звіті про прозорість ГРАНТ ТОРНТОН (Україна) розкриває свої підходи до надання високоякісних професійних аудиторських послуг при виконанні своєї роботи, а саме стандарти контролю якості, керівництва з етики та вимоги до незалежності, процедури прийняття клієнтів та відповідальності.

ГРАНТ ТОРНТОН (Україна) входить до складу Grant Thornton - однієї з найбільших аудиторських, консалтингових мереж світу, що об’єднує понад 56 000 співробітників більше ніж в 140 країнах світу. Сукупний дохід мережі у 2019 році склав 5,72 млрд дол. США. Мережа Grant Thornton вже понад 100 років допомагає динамічним організаціям розкривати свій потенціал зростання та досягати стратегічних цілей.

У жовтні 2019 року до складу ГРАНТ ТОРНТОН (Україна) приєдналась група компаній ІНТЕРБІЛАНЦ (Україна),

ЗВІТ

Звіт про прозорість за 2023 рік

Детальніше дивись

що спеціалізується на наданні аудиторських і консалтингових послуг бізнесу пов’язаному з Німеччиною, Австрією та Швейцарією. Відкривши Німецьке Бюро ГРАНТ ТОРНТОН, компанія консолідувала кращі практики, досвід та висококваліфікований персонал, що спеціалізується на наданні послуг німецькомовним бізнесу та клієнтам.

У роботі наші співробітники використовують єдину уніфіковану методологію і інструментарій, що гарантує Клієнтам однакову високу якість послуг. Взаємодія в рамках глобальної організації забезпечує надання нашим Клієнтам необхідної підтримки, незалежно від виду послуг, галузі, промисловості чи місця знаходження.

ЗВІТ
Звіт про прозорість за 2022 рік Детальніше дивись
ЗВІТ

Звіт про прозорість за 2021 рік

Детальніше дивись
ЗВІТ

Звіт про прозорість за 2020 рік

Детальніше дивись
ЗВІТ
Звіт про прозорість за 2019 рік Детальніше дивись
ЗВІТ

Звіт про прозорість (виправлений) за 2018 рік

Детальніше дивись
ЗВІТ

Звіт про прозорість за 2018 рік

Детальніше дивись