article banner

Відкрийте свій потенціал

Ми в Грант Торнтон (Україна) шукаємо і заохочуємо тих, хто незалежно мислить і ставить перед собою вагомі та амбітні цілі.

  FAQS

  Want to learn more about working at Grant Thornton? Read our FAQs

  Дізнатись більше

  Відкрийте свій потенціал

  Якщо ви починаєте свою кар'єру випускником ВНЗу, Грант Торнтон може стати вам у нагоді з самого початку. Наші співробітники  мають доступ до глобальної мережі Грант Торнтон, що відкриває необмежені можливості співпраці з більш ніж 56 000 колег по всьому світу. А це, в свою чергу, створює непогані шанси для роботи в різних країнах з метою набуття досвіду інших культур.

  Грант Торнтон - це потенціал молодих людей та їх заохочення до професійного розвитку. Компанія має багаторічну історію співпраці з різними навчальними закладами України, в рамках якої молоде покоління студентів щорічно отримує суттєвий досвід практичної роботи.

  Грант Торнтон регулярно приймає на стажування студентів, які демонструють готовність відповідати існуючим вимогам та прагнуть набути практичних навичок. Компанія ухвалила важливе рішення, згідно з яким стажування має обов’язково бути оплачене - всі інтерни  працевлаштовані на умовах часткової зайнятості. Це дозволяє їм ефективно поєднувати роботу з навчанням. Компанія надає стажистам можливість користування відповідними технічними ресурсами, а також виділяє фахівців для надання індивідуальної підтримки в процесі навчання. Після закінчення стажування студенти, чия діяльність оцінена найбільш високо, отримують можливість працевлаштування в компанії.

  Ми - амбітна компанія, відтак цінуємо цю рису в інших!