article banner

Дисклеймер

«Grant Thornton» - відноситься до бренду, під яким компанії-члени мережі Grant Thornton надають своїм клієнтам послуги з аудиту, податкового консалтингу та консалтингу, і/або до однієї або декількох компаній-членів, в залежності від контексту. GTIL відноситься до Grant Thornton International Ltd (GTIL). GTIL та компанії-члени мережі не розглядаються як партнерство на глобальному рівні.

Грант Торнтон Україна є компанією-членом GTIL. GTIL та кожна компанія-член мережі є окремою юридичною особою.

GTIL  є міжнародною парасольковою організацією, яка не надає послуги та організована як приватна компанія з обмеженою відповідальністю, зареєстрована в Англії та Уельсі. GTIL не надає послуги. Послуги надаються компаніями-членами мережі. GTIL та її компанії-члени не є агентами та не зобов’язують один одного і не несуть відповідальності за дії чи бездіяльність один одного.

Найменування «Grant Thornton», логотип Grant Thornton, включаючи символ/зображення зі стрічкою Мобіуса, а також «Instinct for Growth» є торговельними марками GTIL. Усі авторські права належать GTIL, включаючи авторське право на логотип Grant Thornton; усі права застережені.