article banner
Новини

Зростання бізнесу шляхом глобальної торгівлі

Зростання бізнесу шляхом  глобальної торгівлі

Незважаючи на глобальне  зменшення оптимізму та зростаючі торговельні бар'єри, сучасні  технології та потенціал зростання сприяють виходу бізнесу на міжнародний рівень.

Компанії, що виходять на нові ринки, завжди змушені дивитись у двох напрямках: слідкувати за довгостроковими цілями та за короткотерміновими викликами. У сучасних швидко мінливих торговельних умовах, де панує невизначеність, цей подвійний фокус стає актуальним, як ніколи.

Франческа Лагерберг, глобальний лідер з питань  можливостей мережі Грант Торнтон, стверджує: «Сучасний бізнес має  глобальні амбіції, оскільки технології невілюють  багато перешкод, які колись гальмували міжнародне зростання. Незважаючи на те, що  цей тренд   збережеться, підприємствам доведеться стикатися з безліччю політичних та економічних факторів  - останнім часом у зв'язку з  торговельною війною між  США та Китаєм та загрозою посилення протекціонізму ".

Цей парадокс висвітлено в   останній  доповіді International Business Report  (IBR)  від компанії Грант Торнтон. Незважаючи на те, що показник глобального оптимізму у першому півріччі 2019 року продовжував знижуватися (до 32%), за умов економічної та політичної невизначеності, що панують у    настроях, показники експортних очікувань на  наступні 12 місяців залишаються незмінними   на рівні 21%. Серед країн АСЕАН та країн Північної Америки спостерігалося навіть незначне зростання - на  6 і 4 відсоткові пункти відповідно.

У цій статті ми досліджуємо переваги виходу бізнесу на  міжнародний рівень та бар'єри, з якими він стикається. Ми ділимося тим, яким чином вихід бізнесу на міжнародний рівень   врівноважує довгострокове планування та  гнучке прийняття рішень, та моделями, що дозволяють реагувати на постійно мінливу ринкову динаміку.

Детально див: https://www.grantthornton.global/en/insights/articles/growing-your-business-through-international-trade/

Зростання бізнесу шляхом глобальної торгівлі

rich text with download pdf