article banner
Новини

Прогноз TMT: Чи зможе пожвавлення витрат на технології підтримати галузь?

Згідно з останніми дослідженнями  компанії Грант Торнтон, на  сучасному бурхливому економічному  та політичному тлі  зростає невизначеність у галузі технологій, засобів масової інформації та телекомунікацій (TMT). Оптимізм лідерів TMT галузей (понад 450 персон) , що були опитані в  рамках   International Business Report   (IBR)  від  Грант Торнтон в першому півріччі 2019 рок,  впав до 29%, в порівнянні з 45% показником лише за півроку до того. Очікування щодо доходів, прибутку та зайнятості також отримали суттєвого удару.

Однак,  підприємства інших галузей все частіше шукають  новітні технології  в якості  шляху до своєї трансформації,  що відкриває  можливості  для індустрії ТМТ. Тож яким чином  індустрія ТМТ може вирватись з зони  турбулентності і почати процвітати?

Регулятивний та політичний контроль посилює торговельні бар'єри:

Більш високий рівень економічної невизначеності в галузі є логічним. В останні місяці   контроль  з боку регулятора став прискіпливішим  щодо  деяких з найбільших гравців TMT. За два роки Європейська Комісія наклала 9,5 мільярдів доларів антимонопольних штрафів проти Google, тоді як Facebook підлягала зондуванню з боку органів захисту даних з моменту вступу в дію Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR) минулого року.

Як пояснює Нік Уотсон, глобальний керівник TMT у компанії Грант Торнтон, «Регулятори починають усвідомлювати загрози, а дебати щодо захисту даних та конфіденційності лише починаються. Посилення регулювання призведе до збільшення витрат. І це може мати політично вагомі наслідки, оскільки призведе до появи торговельних  бар'єрів».

Детально див: https://www.grantthornton.global/en/insights/articles/TMT-outlook-Can-tech-spend-buoyancy-keep-industry-airborne/

Прогноз TMT: Чи зможе пожвавлення витрат на технології підтримати галузь?

rich text with download pdf