АНАЛІТИКА

Компанія Grant Thornton пропонує Доповідь “Жінки в бізнесі” 2019

Створення актуального Плану Дій (#BlueprintForAction) показує, що досягнуто прогресу у встановленні ґендерного паритету на рівні вищого керівництва компаній.

Протягом останніх 12 місяців спостерігається зростання як частки керівних посад, які займають жінки, так і відсотку підприємств з принаймні однією жінкою у вищому керівництві. Окрім публікації цифр, ми також окреслили свідомі дії, які може вживати бізнес. Ці практичні кроки допоможуть збільшити кількість жінок у вищому керівництві на всіх позиціях, в усіх галузях і регіонах.

В якості керівників динамічних компаній світу, ви маєте змогу керувати змінами. Ми закликаємо вас приєднатися до розмови за допомогою хештега #BlueprintForAction і поділитися своїми думками про те, як ми всі можемо зіграти свою роль, щоб зберегти імпульс руху до гендерного паритету у вищому керівництві.

Лондон. 1 березня 2019 р. - Відсоток підприємств у всьому світі з принаймні однією жінкою у вищому керівництві збільшився до 87%, що на 12% більше, ніж минулого року, - зазначається в останній доповіді “Жінки у Бізнесі” компанії Grant Thornton International. Загалом, жінки зараз займають 29% керівних посад у світі. Хоча цей показник зріс лише на 10% за останні 15 років досліджень, половина цього збільшення (5%) була досягнута лише за останні 12 місяців.