АНАЛІТИКА

Технологічні компанії повинні задіяти новий підхід до цифрових ризиків

Виділяючись на горизонті,  стоїть стародавнє середньовічне диво - замок Хохостервіц. Тисячі туристів, які приїздять сюди щороку, незабаром дізнаються про дивовижний факт: це один з дуже обмеженої кількості замків у світі, що  ніколи не був пошкоджений.

За це його мешканці дякують барону  Георгу  Кевенхюллеру.  Він знав, що утримати  замок  було стратегічно важливо для регіону. Побоюючись нападу армій-мародерів, він наказав побудувати серію з 14 укріплених брам  з боку   найбільш  імовірної  лінії  атаки. Кожна  з них має унікальну оборонну структуру, призначену для того, щоб заплутати загарбників. Це спрацювало. Найуспішніший загарбник  досяг тільки четвертої  брами.

Сьогоднішні технологічні  компанії  можуть дечого навчитись   від Кевенхюллера.  Їм не доводиться боятися іноземних загарбників, але вони дійсно стикаються з нападом зловмисників, які налаштовані на крадіжку їхніх ІР або особистих даних, що  вони зберігають.

Подібно до Кевенхюллера, вони повинні визначити найбільш важливі  активи,  розглянути найбільш імовірні лінії атаки  та відповідно сформувати оборонну стратегію.

Детально див: https://www.grantthornton.global/en/insights/articles/one-size-fits-nothing/

Технологічні компанії повинні задіяти новий підхід до цифрових ризиків