АНАЛІТИКА

Майбутнє лідерства: прогноз на 2030 рік

Глобальний бізнес стоїть перед хвилею руйнівних впливів, які, здається, ведуть до четвертої промислової революції. Ми досліджуємо динаміку змін в роботі професіоналів, лідерських навичках, потрібних динамічному середньому ринку, і того, з яким чином організації залишаться конкурентоспроможними в баталіях за талановитих співробітників та клієнтів у 2030 році.

Діловий світ, як здається, стоїть на порозі найбільшого періоду трансформації з часів Першої промислової революції наприкінці 1700-х і на початку 1800-х років. Для ділового світу «Промисловість 4.0» є викликом, на який треба реагувати, а також можливістю скористатися новими тенденціями та заявити про себе в якості провідних гравців у своїх секторах, за умови набуття відповідних лідерських навичок.

Згідно з міжнародним бізнес-звітом IBR компанії Grant Thornton (2019) за результатами опитування серед керівників середнього бізнесу по всьому світу, найбільші дезінтеграційні фактори виникнуть внаслідок розвитку технологій. 42% респондентів вважають, що саме інтенсивний розвиток цифрового простору принесе найбільші зміни. Далі: інші технологічні досягнення, включаючи штучний інтелект (AI) і Великі Дані (Big Data) ( 40% респондентів) та збільшення використання автоматики та робототехніки (35% респондентів).

Детально див: https://www.grantthornton.global/en/leadership-2030/

Майбутнє лідерства: прогноз на 2030 рік