АНАЛІТИКА

Компанія Грант Торнтон визнана одним із 50 НАЙБІЛЬШ ПРИВАБЛИВИХ РОБОТОДАВЦІВ У СВІТІ.

Четвертий рік поспіль компанія Грант Торнтон входить до 50 найбільш привабливих компаній-роботодавців у світі. Опитування проводилось в країнах, що входять до 12 найбільших економік світу - Бразилії, Великої Британії, Індії, Італії, Канади, Китаю, Німеччини, Південної Кореї, Росії, США , Франції та Японії. Разом ринки цих країн становлять 70 відсотків обсягу світової економіки.

Компанією Universum, яка складала рейтинг, було опитано 228,910 студентів. Студенти за фахом бізнес, інформаційні технології та технічні спеціальності відповідали на запитання щодо того, які характеристики роботодавця є найважливішими при розгляді можливості майбутнього працевлаштування та якими брендами роботодавців вони найбільше захоплюються.

Керуючий партнер компанії «Грант Торнтон Україна» Інна Новак підкреслила, що висока нагорода компанії 4й рік поспіль засвідчує високий рівень корпоративної культури, створеної 50 тисячами співробітників Грант Торнтон у 135 країнах світу.

Створення самобутнього професійне середовища, яке надихає до співробітництва та мотивує професіоналів є основною частиною широкої місії Грант Торнтон, яка допомагає розкрити потенціал зростання наших клієнтів та наших громад.