В цьому Звіті про прозорість ГРАНТ ТОРНТОН (в Україні) розкриває свої підходи до надання високоякісних професійних аудиторських послуг та інформує про політики і процедури, яких наші фахівці дотримуються при виконанні своєї роботи, а саме стандарти  контролю якості, керівництва з етики та вимоги до незалежності, процедури прийняття клієнтів та відповідальність.

ГРАНТ ТОРНТОН (в Україні) входить до складу Grant Thornton - однієї з найбільших аудиторських, консалтингових мереж світу, що  об’єднує більше ніж 53 000 співробітників в 135 країнах. Мережа  Grant Thornton вже понад 100 років допомагає динамічним організаціям розкривати потенціал зростання та досягати стратегічних цілей.

ЗВІТ Звіт про прозорість за 2019 рік Детальніше дивись

що спеціалізується на наданні аудиторських і консалтингових послуг бізнесу пов’язаному з Німеччиною, Австрією та Швейцарією. Відкривши Німецьке Бюро ГРАНТ ТОРНТОН, компанія консолідувала кращі практики, досвід та висококваліфікований персонал, що спеціалізується на наданні послуг німецькомовним бізнесу та клієнтам.

У роботі наші співробітники використовують єдину уніфіковану методологію і інструментарій, що гарантує Клієнтам однакову високу якість послуг. Взаємодія в рамках глобальної організації забезпечує надання нашим Клієнтам необхідної підтримки, незалежно від виду послуг, галузі, промисловості чи місця знаходження.

ЗВІТ
Звіт про прозорість за 2019 рік Детальніше дивись
ЗВІТ Звіт про прозорість (виправлений) за 2018 рік Детальніше дивись
ЗВІТ Звіт про прозорість за 2018 рік Детальніше дивись