Послуги

Компанія Грант Торнтон Україна надає Клієнтам аудиторські, податкові, консалтингові, юридичні послуги на рівні міжнародних стандартів. Існуючи на ринку аудиторських та консалтингових послуг України з 2006 року, сьогодні компанія Грант Торнтон Україна успішно поєднує багаторічний досвід роботи на місцевому ринку з глобальними ресурсами та баченням Грант Торнтон Інтернешнл.

Професійна відповідальність компаній Грант Торнтон і Грант Торнтон Легіс застрахована (Посвідчення про страхування).

Аудиторські послуги

Грант Торнтон Україна надає всі види аудиторських послуг – від традиційного аудиторського підтвердження достовірності річної фінансової звітності для акціонерів, банків, державних установ до аудиту для цілей IPO, підтвердження виконання вимог кредитних угод, угод про управління, цільового використання коштів за грантовими угодами.

Трансфертне ціноутворення і податковий консалтинг

Глибокі знання податкового законодавства і постійна практика в пошуку оптимальних рішень в оподаткуванні для наших клієнтів, створили унікальний досвід Грант Торнтон Україна, який, ми впевнені, допоможе вам досягти максимальних результатів у вашому бізнесі.

Аутсорсинг

Бізнес часто вдається до послуг аутсорсингу з метою підвищення продуктівності і зниження витрат на непрофільні види своєї діяльності. Заощаджуючи час і гроші, послуги аутсорсингу подарують можливість зосередитися на тому, що дійсно важливо для вашего бізнесу.

Консалтинг

Разом зі зміною місцевих та глобальних ринків, змінюються можливості та виклики, з якими зіткається ваш бізнес. Успішний ріст часто означає складний шлях з цілого ряду можливостей, перешкод та ризиків.

Юридичні послуги

Грант Торнтон Україна здійснює комплексне юридичне супроводження підприємницької діяльності своїх клієнтів - від розробки ключової ідеї проекту до його реалізації; від участі у переговорах до представлення, у разі необхідності, прав та інтересів клієнтів при вирішенні спорів у судах.

2018 © Grant Thornton