Події

6 вересня 2017 року Керуючий партнер компанії Грант Торнтон Україна Інна Новак взяла участь у робочій зустрічі за участі представників українських ділових та наукових кіл, центральних органів виконавчої влади з представниками китайської делегації міста Ляочен провінції Шаньдун Китайської Народної Республіки.

Зустріч проходила в Торгово-промисловій палаті України. Китайську делегацію представників Муніципального народного уряду та Торгової ради міста Ляочен очолювала Віце-мер м. Ляочен пані Ма Ліхонг.

Під час зустрічі було проведено презентацію компанії Грант Торнтон Україна та обговорено можливості налагодження співпраці з китайськими установами та приватними фірмами. Гості висловили зацікавленість в нових можливостях. Українською стороною було запропоновано ряд цікавих проектів, що викликали зацікавленість китайської делегації. Результатом зустрічі стало підписаня Угоди про торговельно-економічне співробітництво між Торгово-промисловою палатою України та Торговою радою міста Ляочен провінції Шаньдун, Китайської Народної Республіки.

2018 © Grant Thornton