Події

14-15 вересня 2017 року в компанії Грант Торнтон ( Україна) пройшов глобальний CSR-day (День корпоративної соціальної відповідальності).

 

Цього року ми реалізували благодійний проект, який відкрив серця співробітників не лише нашої компанії. і максимально залучив до участі у «ОСІННІЙ БЛАГОДІЙНІЙ ЯРМАРЦІ».

14 – 16 вересня 2017 року в Києві проходила 14-а Щорічна Зустріч YES: «Чи став світ новим? І що це означає для України?»

 

Головними темами форуму стали глобальні питання стосовно зрушень у геополітичному розподілі сил та зміни в світовій економіці. Особливу увагу було приділено глобальній безпеці, проблемам енергетичної та кібербезпеки.

6 вересня 2017 року Керуючий партнер компанії Грант Торнтон Україна Інна Новак взяла участь у робочій зустрічі за участі представників українських ділових та наукових кіл, центральних органів виконавчої влади з представниками китайської делегації міста Ляочен провінції Шаньдун Китайської Народної Республіки.

ШАНОВНІ АУДИТОРИ!

«ОСВІТНЯ АКАДЕМІЯ ГРАНТ ТОРНТОН Україна» розпочинає проведення занять з обов’язкового щорічного удосконалення професійних знань аудиторів за програмами АПУ (відповідно до договору від 26.05.2017р., укладеного з Аудиторською Палатою України).

Вітаємо з Днем працівників нафтової та газової промисловості України

2017 © Grant Thornton